Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ładuje...

PRZEŁADUNKI

Firma ADRA Joanna Adamska oferuje usługi przeładunkowe. Sprawny oraz bezpiecznie wykonany przeładunek jest kluczowy w przypadku zmiany rodzaju środka transportu, w którym przewożony jest towar. Każdy przeładunek odbywa się w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. Lata doświadczeń w branży TSL dowiodły nam, że prędkość i jakość przeładunku nie zależy tylko od ilości osób w załodze, ale także od ich zaangażowania, umiejętności oraz znajomości przepisów BHP. Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Magazyn jest czynny 24h/7 dni w tygodniu, więc w każdej chwili możemy zrealizować dla Państwa usługę przeładunku towaru, gwarantując przy tym najwyższą jakość wykonania usługi oraz bezpieczeństwo towaru.

30

POJAZDÓW

11

LAT NA RYNKU

2500

mkw MAGAZYNU

20

KRAJÓW

NASZA OFERTA

Jesteśmy jedną z firm transportowych spedycyjno –logistycznych. Oferujemy profesjonalne usługi transportowe oraz rzetelne podejście do powierzonych nam zadań.