Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ładuje...

TRANSPORT NIESTANDARDOWY

Transport specjalistyczny to usługa związana z przewozem towarów niestandardowych, objętych oddzielnymi przepisami lub wymagającymi zastosowania specjalnych środków, ze względu na swoją charakterystykę. Poza samym przewozem organizujemy wszystkie niezbędne pozwolenia na transport specjalny. W trakcie samego zlecenia zapewniamy też profesjonalny pilotaż. Czuwamy nad całym procesem od prac koncepcyjnych po wykonanie. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno przewożonych towarów, jak i uczestników ruchu drogowego.

Czas i wygoda klienta jest dla nas bardzo ważna dlatego podczas całego procesu to spedytor odpowiada za ładunek oraz wszystkie procedury. Wszystkie nasze zlecenia są odpowiednio ubezpieczone, posiadamy polisę zapewniającą zabezpieczenie całęgo transportu w odpowiedniej wysokości.Posiadamy własny, nowoczesny sprzęt, który jest przystosowany do transportu ponadgabarytowego. Dzięki temu jakość świadczonych przez nas usług stoi na bardzo wysokim poziomie przy zachowaniu wszelkich wymogów technicznych, które są niezbędne w transporcie ponadnormatywnym. W naszej ofercie znajdą Państwo zestawy niskopodwoziowe do transportu bardzo zróżnicowanych ładunków, od transportu maszyn rolniczych czy maszyn budowlanych, do transportu maszyn ciężkich czy maszyn przemysłowych.

Transport ponadgabarytowy wymaga odpowiedniego sprzętu przystosowanego do realizacji zleceń. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty będą Państwo mogli być spokojni o przewożony ładunek. Zaufaj stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.

30

POJAZDÓW

11

LAT NA RYNKU

2500

mkw MAGAZYNU

20

KRAJÓW

NASZA OFERTA

Jesteśmy jedną z firm transportowych spedycyjno –logistycznych. Oferujemy profesjonalne usługi transportowe oraz rzetelne podejście do powierzonych nam zadań.